• Registrovat

Klaprámy

Klaprámy vyrábíme v široké paletě rozměrů a šířek profilů. Nyní doprava zdarma na veškeré kliprámy v nabídce & dodání do 48h pro skladové rámy. Pro objednávky většího počtu kusů nabízíme výrazné množstevní slevy až 22%. Samozřejmostí je nadstandardní osobní servis a podpora pro nestandardné poptávky cliprámů.

 Standardní zaklapávací rámy u nás zákazníci poptávají pod řadou názvů - klaprámy, kliprámy i cliprámy. Všechny varianty označující tentýž produkt - lehké hliníkové kliprámy pro prezentaci plakátů nebo jiných tištěných kreativ. Clip rámy vyrábíme v přehršli velikostí od malých vhodných do kanceláři a chodeb až po velké klip rámy A0 vhodné na velké zdi např. na výstavách nebo v kinech. 

Veškerá naše výroba clip rámů probíhá v ČR. Garantujeme proto špičkovou kvalitu a odolnost. Příznivé základní ceny cliprámů dokážeme ještě výhodně snížit při odběru většího počtu kusů. Samozřejmostí je možnost zakázkové výroby nestandardních typů či velikostí rámů. 

Clip rám je elegantní komunikační prostředek do kancelářského i obchodního prostředí. Každý klip rám, který opustí výrobu Jansen Display, splňuje vysoká kritéria výrobní kvality. Věříme, že vám každý náš klaprám bude sloužit dlouho a dobře.

Produktu na stránku

12 16 24 32

Strana

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 21