Combi Board - Hliníkový Whiteboard / Korek 90 x 120 cm

Kód výrobku: WBC900x1200
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Jansen Display
Martina Reichelová
Specialistka péče o zákazníky

Ráda vám poradím s výběrem vhodného produktu i řešením na míru. Pro individuální nabídku nebo asistenci při vašem nákupu mě prosím neváhejte kontaktovat.

zavoláme vám

Technické údaje produktu Combi Board - Hliníkový Whiteboard / Korek 90 x 120 cm

Technické údaje
Délka (mm) 1289
Šířka (mm) 980
Výška (mm) 49
Verze Jednostranná
Šířka (mm) 900
Výška (mm) 1200
Délka (mm) 56
Čistá hmotnost (kg) 4,7
Celková hmotnost (kg) 4,7
Záruka (m) 12
 • Combi Board – hliníkový whiteboard / korek
  Díky svému klasickému vzhledu je Combi Board – hliníkový whiteboard / korek jasnou volbou. Na tabuli můžete psát vzkazy křídovými popisovači a na korkovou část si můžete připnout poznámky. Nástěnka Combi Board – hliníkový whiteboard / korek je k dispozici v jedné velikosti – 90 x 120 cm – a na zadní straně je připravena k zavěšení.

  Klasická a multifunkční nástěnka
  Stříbrný hliníkový rám a povrch whiteboardu společně s korkem dodávají tabuli klasický vzhled. Můžete na ni psát vzkazy křídovým popisovačem a na korkovou lištu si můžete připínat obrázky, dočasné poznámky nebo papíry. Napsané zprávy můžete snadno smazat a pomocí křídových popisovačů můžete stejně snadno přidávat nové informace. Combi Board – hliníkový whiteboard / korek je multifunkční nástěnka vhodná k instalaci na stěnu.

  Ideální pro školy a kanceláře
  Combi Board – hliníkový whiteboard / korek je ideální pro použití v kancelářích nebo ve školách. Napište si seznam úkolů na celý den pomocí křídových popisovačů nebo vyvěste v kancelářské jídelně zábavné a poutavé motivační obrázky.
Máme skladem, expedujeme ve čtvrtek 30.11.
 • 1 343 Kč bez DPH
 • s DPH 1 625,03 Kč
+
-