Combi Board - Whiteboard / Korek 45 x 60 cm

Kód výrobku: WBC450x600LB
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Jansen Display
Martina Reichelová
Specialistka péče o zákazníky

Ráda vám poradím s výběrem vhodného produktu i řešením na míru. Pro individuální nabídku nebo asistenci při vašem nákupu mě prosím neváhejte kontaktovat.

zavoláme vám

Technické údaje produktu Combi Board - Whiteboard / Korek 45 x 60 cm

Technické údaje
Verze Jednostranná
Šířka (mm) 450
Výška (mm) 600
Délka (mm) 18
Balící jednotka šířka (mm) 520
Balící jednotka výška (mm) 45
Balící jednotka délka (mm) 670
Balící jednotka 1
Paleta počet ks 90
Čistá hmotnost (kg) 1,55
Celková hmotnost (kg) 2,05
Záruka (m) 12
 • Combi Board–  whiteboard / korek má svěží vzhled díky kombinaci světlého dřevěného rámu, whiteboardu a korkového povrchu. Na tabuli můžete psát vzkazy křídovým popisovačem a na korkovou část si můžete připínat poznámky. Combi Board– whiteboard / korek je k dispozici ve dvou velikostech – 45 x 60 a 60 x 90 cm – a na zadní straně je připravena k zavěšení.

  Multifunkční nástěnka
  Světlý dřevěný rám a povrch whiteboardu společně s korkem dodávají tabuli svěží vzhled. Na tabuli můžete psát vzkazy křídovým popisovačem a na korkovou lištu si můžete připnout obrázky, dočasné poznámky nebo papíry. Napsané zprávy můžete snadno smazat a pomocí křídových popisovačů můžete stejně snadno můžete přidávat nové informace. Combi Board– dřevěný whiteboard / korek je perfektní multifunkční nástěnka vhodná k instalaci na stěnu.

  Ideální pro pohostinství a kanceláře
  Combi Board– whiteboard / korek je ideální pro použití v kancelářích nebo v pohostinství. Napište si seznam úkolů na celý den pomocí křídových popisovačů nebo vyvěste v kancelářské jídelně zábavné teambuildingové obrázky.
Vyberte si vlastnosti vašeho produktu:
Prosím vyberte Velikost / formát
Máme skladem více než 50 ks, expedujeme ve čtvrtek 29.09.
 • 464 Kč bez DPH
 • s DPH 561,44 Kč
+
-