Platební možnosti

Jak můžete platit v našem Online eshopu

Můžete si vybrat z následujících platebních metod a to platební kartou, bankovním převodem, PayPal, platba předem bankou, nebo na dobírku.

Platební karta

Přejete-li si platit platební kartou, musíte nejprve vybrat typ karty. Přijímáme platební karty VISA a MasterCard. Dále potřebujete číslo vaší platební karty, datum ukončení platnosti a kontrolní číslice ze zadní strany Vaší platební karty. Odeslání objednaného zboží proběhne okamžitě.

Platba kreditní kartou je realizována prostřednictvím:

Platební brána GP Web Pay.
Platbu zprostředkovává Uni Credit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
Želetavská 1525/1,
Praha 4 - Michle

Bankovní převod

Pokud máte u naší společnosti domluvenou platbu s kreditním limitem, bude Vám na základě Vaší objednávky vystavena faktura a zboží Vám bude obratem odesláno. Školám a státním úřadům umožňujeme nákup na fakturu prostřednitvím platby převodním příkazem. 

PayPal

PayPal je testován TÜV a splňuje všechny přísné podmínky a požadavky stanovené TÜV do zabezpečeného online platebního systému. S PayPal, můžete platit pomocí účtu PayPal. Zvolíte-li platbu přes PayPal, budete automaticky přesměrováni na stránku paypal.cz kde budete schopni provést platbu. Pro více informací o PayPal, viz www.paypal.cz odepsání financí z účtu PayPal probíhá po dokončení objednávky.

Platba předem

Pokud platíte předem, budete vyzváni v potvrzení objednávky k platbě na náš bankovní účet. Prosím, zadejte platbu při převodu na číslo účtu, které je součástí potvrzení objednávky. Jakmile bude částka přijata na náš bankovní účet budeme okamžitě posílat zboží k Vám.

Převod / platba na:
Příjemce: Showdown Displays Europe s.r.o.
Číslo účtu: 1002747938/2700
IBAN: CZ2827000000001002747946
SWIFT: BACXCZPP
Ústav: UniCreditBank Czech Republic a.s.

Převzetí zboží

Objednané zboží je možné vyzvednout v našem výrobním závodě na adrese Showdown Displays Europe s.r.o., Přestanov 5, 403 17. 

Platba na dobírku

Při objednání zboží je možné zvolit tento typ platby a zboží Vám bude doručeno okamžitě na dobírku, kterou od Vás vybere řidič přepravní společnosti. Cena za dobírku je 35 Kč.Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.