PVC návlek na Windtalker® A1

Kód výrobku: COVERWTRA1
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Jansen Display
Martina Reichelová
Specialistka péče o zákazníky

Ráda vám poradím s výběrem vhodného produktu i řešením na míru. Pro individuální nabídku nebo asistenci při vašem nákupu mě prosím neváhejte kontaktovat.

zavoláme vám
 • Reklamní PVC návlek s potiskem na stojan Windtalker®
  S PVC návlekem na stojan Windtalker® můžete všem snadno ukázat svoje sdělení, logo nebo reklamu. PVC návlek na stojan Windtalker® je skvělým řešením pro rychlou změnu informačních nebo reklamních informací a pro opakované použití. Díky PVC návleku bude vaše personalizovaná reklama nebo sdělení odolné proti stříkající vodě a vynikne v davu. Jednoduše navlékněte PVC návlek na stojan Windtalker® a zvýrazněte svou reklamu, sdělení nebo značku, kdykoli se vám zachce. Oboustranná grafika ve formátu A1 a 70 x 100 cm pro většinu našich poutačů Windtalker®.

  Snadné a cenově výhodné řešení pro venkovní použití
  Jednoduše natáhněte na svůj stojan Windtalker® cenově výhodný PVC návlek a vaše venkovní reklama bude chráněna i za deště nebo při nečekaných změnách počasí. Materiál PVC je pevný a odolný proti stříkající vodě, takže je ideální pro venkovní použití.

  Výborná grafická kvalita
  Návlek z PVC je vyroben pomocí latexového tisku – vysoce kvalitní tiskové technologie, která využívá inkousty na vodní bázi a nabízí tak skvělou kvalitu potisku i barev. Inkoust vytváří na tiskovém médiu plastickou vrstvu. Výsledek tisku je díky tomu vysoce stabilní a voděodolný.
Vyberte si vlastnosti vašeho produktu:
Prosím vyberte Velikost / formát
Není skladem, expedujeme 21.07.
 • 912 Kč bez DPH
 • s DPH 1 103,52 Kč
+
-

Technické údaje produktu PVC návlek na Windtalker® A1

Technické údaje
Verze Oboustranná
Šířka (mm) 714
Výška (mm) 950
Délka (mm) 10
Balící jednotka šířka (mm) 744
Balící jednotka výška (mm) 15
Balící jednotka délka (mm) 1046
Balící jednotka 1
Čistá hmotnost (kg) 1,4
Celková hmotnost (kg) 1,4
Záruka (m) 12
Viditelný rozměr (mm) 594 x 841 mm